Tepe Mermer Sanayi: Mezar Yapım, Bakım & Onarım Hizmetleri
Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma 08.00 - 18.00

0546 486 52 73

info@tepemermer.com

KURUMSAL

ANASAYFAKURUMSAL

“Mermerin sesinden, dilinden anlıyoruz..”

Tepe İnşaat Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti. 60 yılı aşkın süre içerisinde geçmişten gelen el emeği zanaatini günümüze taşıyarak Ali Rıza YEŞİLTEPE tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yurt içinde birçok projeye ve tasarıma imza atmıştır. Attığı her imzanın arkasında dürüstlüğü, çalışkanlığı ve kalitesi ile durmayı bilmiş ve birlikte çalıştığı firmalar ve resmi kurumlar tarafından takdir edilmiştir.

Kurumsal Tanıtım Videosu

60 yılı aşkın süre geçmişten günümüze başta mezar yapımı, mutfak tezgahları, yer kaplama, duvar döşeme, mermer basamak, mermer zemin döşeme, tadilat ve dekorasyon hizmeti, özel tasarım anıt mezar ve diğer tasarım mezar modellerimizle her türlü mermer – granit taşlarıyla yapılabilecek ürünleri itina, ivedi ve kaliteli işçilik ile üretmekteyiz..
Tepe Mermer Sanayi: Mezar Yapım Hizmetleri

Geçmişten günümüze 60 yılı aşkın tecrübemizi projelerimizle taçlandırdık..

Kurumsal Tanıtım Videosu

“Kaliteli hizmet daima
mükemmel ilişkilere dayanır.”

Mermer sektöründe yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz. Müşterimizin haklarına ve zamanına saygı duymak insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı olan sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz..
Müşterilerimizin manevi ihtiyaçlarının ve isteklerinin tespit edilmesinden, tasarım ve üretim ile devam eden süreçte ilerleyen teknolojiyi ve gelişmiş en son üretim tekniklerini kullanarak kalite bilinci ile projelerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayan uzman ekibimizle mermer endüstrisine kaliteli üretim hizmeti sunmaktayız.

Mermer Ürünleri

  • Global Kalite – Mermer, Granit, Çimstone, Belenco ürünlerinde sektöre öncülük etmekteyiz..
  • Deneyimli Ekip – Bünyemizde mezar ustası olarak mermer/granit işçiliği konusunda kaliteli ve uzman çalışma arkadaşları istihdam ediyoruz.
  • İleri Teknoloji – Üretimlerimizde gelişmiş teknoloji cnc işleme makineleri kullanıyoruz..
+
Tamamlanmış Proje
+
Müşteri
+
Yıl, Geçmişten Günümüze.. Sektörel Hizmet
Konuşmayı Başlat
1
WhatsApp Sipariş Hattı
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz? Tüm mezar ve mezar taşı modelleri, mezar bakım & onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.